21 Niedziela Zwykła - 25.08.2019

21 Niedziela Zwykła - 25.08.2019

Zapraszam dziś na Nieszpory o 15.30.

W poniedziałek obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po Mszy św. zapraszam na nabożeństwo maryjne, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.

W piątek zapraszam o 17.00 na Koronkę do Ran Zbawiciela i Drogę Krzyżową.

W sobotę będzie Adoracja po Mszy św. do 19.00. W tym czasie zapraszam dzieci szkolne do Spowiedzi św. przed rozpoczęciem roku szkolnego. Msza św. w ich intencji będzie w przyszłą niedzielę na Sumie.

Dziękuję Parafianom z Prądów za sobotnie sprzątanie kościoła. W sobotę, 31.08., do sprzątania prosimy również mieszkańców Prądów z ul. Krasickiego i z Bloku.

Dziękuję za ofiary złożone dziś na bieżące potrzeby Parafii. Za tydzień kolekta będzie na ten sam cel.

W niedzielę, 08.09., będzie dodatkowa Msza św. o 11.00. Będzie to dziękczynienie za Żniwa.

Od wtorku, 27.08., zacznie się w naszym kościele instalacja ogrzewania. Wiąże się to z pewnymi trudnościami, dlatego proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Otrzymaliśmy zgodę Konserwatora Zabytków na założenie ogrzewania podłogowego. Z racji braku podłogi w naszej świątyni, ławki zostaną umieszczone na specjalnych podestach, w których będzie folia grzewcza. Trzeba będzie przyzwyczaić się, żeby trochę wyżej dźwigać nogi przy wchodzeniu do ławek, ale najpierw poczekamy na instalację.

Do niedzieli, 08.09., w zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd na Górę św. Anny na Kalwaryjskie Obchody Podwyższenia Krzyża Świętego w sobotę 14.09.2019.