Skrzynka modlitw

Proszę o zdrowie dla mojego syna Brajana, mojej mamy Teresy, siostry Elżbiety oraz wujka Leszka.
Boze dziekuje za wszyskie laski, Boze Ty jestes Dobry, przychodze do Ciebie prosic o Dary i Owoce Ducha Swietego dla mojej mamy i dla mnie.
Maryjo, Sw Jozefie dziekuje za Wasza opieke, prosze o pomoc abym wyszla z blednego kola nieludzkich kontraktow pracy. Sw Janie Pawle wstaw sie za mna
Proszę o zgodę w małżeństwie dla Magdy i Adriana. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich.
Proszę o uzdrowienie dla moich rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka.
Dziękuję Bogu za pomoc w zaliczeniu tego ostatniego przedmiotu na studiach, o którą prosiłam we wrześniu- udało się, z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o łaskę życia wiecznego dla mojego dziadka Eugeniusza.
Proszę o modlitwę dla wnuczki Julii z okazji drugich urodzin
Dla swatki o powodzenie zabiegu
Prosszę o modlitwę za Bożenę i Stefana o potrzebne łaski zdrowia ,siły do życia oraz
o potrzebną łaskę do wypełnienia woli Bożej.Amen
Proszę o modlitwę w intencji otrzymaniu dobrej pracy, bym mogła poprawić swoja ciężką sytuację materialną. Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o uzdrowienie Go z guza mózgu oraz potrzebne dziecku wszelkie łaski w pokonaniu powikłań po chemioterapii i radioterapii .
Proszę o modlitwę za mnie o potrzebne łaski, by wypełniła się Wola Boża w moim życiu ,bym zawsze miała odwagę i mądrość by świadczyć o Bogu ,oraz o wiarę, nadzieję i miłość i Boże błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny. Bóg zapłać.