Żywy Różaniec: 13.08. - 12.09.2019

Róża św. Klary

01

Adamczyk Magdalena

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Bambynek Elżbieta

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Gajowska Bogusława

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gajowska Sylwia

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gatys Lidia

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Głąb Krystyna

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Jaroń Aniela

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Jastrzębska Magdalena

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kowalik Beata

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Kowalik Irena

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Misiak Kornelia

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Ochman Łucja

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Ogrodnik Łucja

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Psiuk Helena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Radłowska Aurelia

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Skocz Barbara

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Szykowska Marta

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Watoła Genowefa

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Watoła Sabina

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Wiatrek Elżbieta

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Katarzyny ze Sieny

01

Bambynek Klara

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Cholewa Katarzyna

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Cholewa Natalia

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Cieplik Iwona

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Ogiołda Wioletta

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Dziuk Stefania

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Gajowiak Weronika

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Grzybek Klara

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Imiołczyk Aniela

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Kosmała Magdalena

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Krzywoń Inga

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Kuczerajter Celina

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Moj Eryka

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Mróz Anna

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Nancka Jolanta

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Pawełek Krystyna

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Rogocz Róża

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Widera Maria

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Wilk Aniela

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Wypych Zofia

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Agnieszki

01

Bodora Teresa

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Parys Magdalena

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Gembała Aniela

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gembała Anna

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gryc Maria

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Jaźwińska Joanna

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Karmańska Elżbieta

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Kawa Anna

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kołodziej Teresa

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Kurzok Maria

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Lachowska Maria

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Gembała Ruta

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Molenda Bernadeta

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Myrcik Magdalena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Nowakowska Otylia

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Plaza Krystyna

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Piech Elżbieta

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Pieprzyca Gabriela

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Pietrzyk Bogumiła

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Sobala Małgorzata

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Brygidy z Kildare

01

Będkowska Eryka

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Cywińska Anna

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Gajda Marzena

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gruszka Krystyna

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Helisz Ewa

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Kampa Joanna

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Machnik Agnieszka

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Maniura Łucja

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Markowska Łucja

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Ochmann Maria

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Piątkowska Maria

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Pietrucha Łucja

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Podgórna Genowefa

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Pyrek Jadwiga

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Pyrek Wioletta

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Ulfik Adela

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Ulfik Magdalena

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Ulfik Marta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Ziora Agnieszka

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Zok Cecylia

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Jadwigi Śląskiej

01

Breś Celina

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Duda Emilia

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Dziuk Zyta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gembała Jolanta

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gembała Małgorzata

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Goniwiecha Irena

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Groberek Stanisława

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Grajcar Helena

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Jelonek Agnieszka

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Kaleta Jolanta

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Kazek Agnieszka

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Kwiring Jadwiga

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Mazur Gabriela

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Mzyk Halina

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Niezgoda Helena

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Piątek Urszula

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Samek Eufemia

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Sperling Alicja

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Witek Maria

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Ulfik Maria

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Elżbiety Węgierskiej

01

Gawenda Teresa

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Gembała Karolina

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Gryc Urszula

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Hapoń Teresa

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Irek Krystyna

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Kandzia Aniela

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Kandzia Jadwiga

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Kandzia Maria

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kopyto Hildegarda

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Krafczyk Alicja

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Lerche Agnieszka

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Odoj Janina

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Pąpa Gabriela

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Pilarska Hildegarda

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Piowczyk Gabriela

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Pudlik Małgorzata

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Rogocz Pelagia

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Staniczek Jadwiga

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Urbańczyk Maria

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Ziora Karol

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Teresy z Avila

01

Bambynek Otylia

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Breguła Elżbieta

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Gatys Edyta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gatys Katarzyna

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gryc Elżbieta

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Honiok Maria

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Honiok Sabina

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Irek Urszula

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kazek Teresa

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Pietruszewska Agnieszka

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Piskoń Jadwiga

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Pluta Magdalena

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Porębska Teresa

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Potempa Krystyna

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Potempa Urszula

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Skiba Karolina

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Starczewska Danuta

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Strzelecka Renata

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Szulc Zenona

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Wolnik Anna

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Moniki

01

Bambynek Alicja

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Cybulska Alina

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Feliks Danuta

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Gabryś Aniela

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gatys Agnieszka

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Imiołczyk Maria

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Kita Dorota

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Krus Halina

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kwiring Teresa

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Paus Magdalena

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Pawełek Dorota

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Rudek Renata

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Skawińska Bernadeta

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Słodczyk Magdalena

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Susza Grażyna

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Susza Janina

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Szynk Irena

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Ślubik Elżbieta

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Wicha Aleksandra

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Wieszołek Stefania

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Benedykta z Nursji

01

Gatys Bernard

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Grajcar Jan

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Jaźwiński Marian

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Kampa Ryszard

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Krafczyk Rafał

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Mazur Gerard

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Myrcik Gerard

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Myrcik Mirosław

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Ochman Antoni

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Paruzel Antoni

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Piątek Józef

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Pieprzyca Piotr

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Rzeźniczek Krzysztof

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Susza Henryk

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Ślosarczyk Jerzy

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Ślosarczyk Krzysztof

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Watoła Marek

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Wiatrek Wiktor

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Ulfik Alfons

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Ulfik Marian

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa

 

Róża św. Bernarda z Clairvaux

01

Bambynek Edward

5 Bolesna

Ukrzyżowanie Pana Jezusa

02

Bambynek Reinhold

1 Chwalebna

Zmartwychwstanie Pana Jezusa

03

Bodora Jan

2 Chwalebna

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

04

Brol Wojciech

3 Chwalebna

Zesłanie Ducha Świętego

05

Gatys Joachim

4 Chwalebna

Wniebowzięcie NMP

06

Gembała Piotr

5 Chwalebna

Ukoronowanie NMP

07

Goniwiecha Wiktor

1 Radosna

Zwiastowanie NMP

08

Gatys Janusz

2 Radosna

Nawiedzenie św. Elżbiety

09

Kandzia Augustyn

3 Radosna

Narodzenie Pana Jezusa

10

Kołodziej Stefan

4 Radosna

Ofiarowanie w Świątyni

11

Maniura Gerard

5 Radosna

Znalezienie Pana Jezusa

12

Moj Paweł

1 Światła

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

13

Ulfik Romuald

2 Światła

Cud w Kanie Galilejskiej

14

Mróz Marian

3 Światła

Głoszenie Ewangelii i wzywanie do nawrócenia

15

Nowak Eugeniusz

4 Światła

Przemienienie Pana Jezusa

16

Nowakowski Henryk

5 Światła

Ustanowienie Eucharystii

17

Odoj Leszek

1 Bolesna

Modlitwa w Ogrójcu

18

Pawełek Dariusz

2 Bolesna

Ubiczowanie Pana Jezusa

19

Krawiec Dariusz

3 Bolesna

Cierniem ukoronowanie

20

Spałek Ludwik

4 Bolesna

Niesienie Krzyża przez Pana Jezusa